Koše jako dekorace a úložný prostor navíc

 

Ne každý je bytovým designerem, ale každý by to měl rád doma pěkné. Vždyť domov je místem, kde máme relaxovat, odpočívat, a hlavně se cítit příjemně. Aby tomu tak skutečně bylo, je potřeba vytvořit nenápadný řád věcí. Co to udělat stylově?

Kompozice_Jutove_kose_1

Vytvořte si doma originální zákoutí

Stylová dekorace, která zároveň skryje nepotřebné věci. Rychle uklidíte poházené hračky, noviny, časopisy a dáte řád polštářkům, kterými nechcete zahltit sedací soupravu. Zní to jako sen? Ne se sadou jutových košů, které přímo vybízejí k designerským hrátkám. Sada tří jutových košů nabízí dostatek prostoru i na deky, které v letních měsících neužijete, ale velmi pěkně vypadají ledabyle odložené.

Kompozice_Jutove_kose_4

Designér radí

Držte se pravidla lichých čísel. To napovídá, v jakém počtu koše pořizovat. Toto seskupování je velmi efektivní a vypadá lépe. Seskupujte dekorace v různých výškách, tvarech, klidně i texturách. Nezapomeňte se držet jednotné linie, kterou může být třeba barva nebo motiv. Abychom vám dekorování usnadnili, sadu jutových košů u nás zakoupíte v lichém počtu s různou výškou. Dokonalá dekorace bez námahy!

Kompozice_Jutove_kose_2

 

Zabal to s jutou aneb víte, že...

Juta je textilní vlákno, které se získává z jutovníku. Dosahuje relativní pevnosti a výborně odolává mikroorganismům. Díky své odolnosti a přirozenosti je juta jedničkou v poměru vzhledu a kvality. Její měkkost je zřejmá na první pohled a dodá interiéru šmrnc. Juta velmi dobře absorbuje barvu. Díky tomu si můžete být jisti, že si jutové koše ponechají barevnou stálost a nevyblednou. Jutové koše jsou zkrátka sázka na jistotu. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje i dětského pokoje, kde pomohou dětem rychle uklidit hračky a knížky. Tým Vinga doporučuje sadu jutových košů.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení