Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy


Zakoupili jste u nás zboží a nevyhovuje vám? Pokud taková situace nastane, máme i toto ošetřeno a to i zákonem.

Pokud pouze chcete vyměnit zboží za jiné, kontaktujte nás emailem (jsmetuprovas@vingo.cz) nebo telefonicky (604 329 707) a dohodneme se, jaké zboží vyměníme. Poté zboží na výměnu odešlete na adresu: Vingo s.r.o., Heydukova 439, 38601 Strakonice. Po přijetí a  zkontrolování balíku vám obratem zašleme nové zboží.

Pokud si přejete odstoupit od smlouvy, ze zákona to je možné do 14-ti dnů od převzetí zboží. V případě nutnosti se lze domluvit i na prodloužení této lhůty a odstoupit od smlouvy i po uplynutí této doby - zde je nutná domluva.
Vždy nás informujte o uplatnění vašeho práva na odstoupení od smlouvy a domluvení podrobností jako je vrácení peněz (nejlépe na email jsmetuprovas@vingo.cz). Zboží poté zabalte a zašlete na adresu Vingo s.r.o., Heydukova 349, 38601 Strakonice.Po přijetí zboží, vše zpracujeme a vrátíme vám peníze dle předchozí domluvy.
Zde je Formular odstoupeni od smlouvy

Prosíme, informujte nás o odeslání balíčku.

Děkujeme Martin a Martina

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení