Pozor! Česká pošta je již přehlcena zásilkami a doručení může trvat až několik dní. Děkujeme za pochopení

Doprava a platba

 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava ZDARMA.

 

Pozor! České pošta je již přehlcena a doba doručení se může prodloužit na několik dní. Děkujeme za pochopení

 

Možnosti dopravy Cena dopravy Cena dopravy při nákupu nad 799 Kč

Cena dopravy při nákupu nad 1000 Kč

Platba dobírkou Platba přes GoPay Platba PŘEDEM převodem Platba pomocí Twisto
Česká pošta - balík Do ruky 97 Kč 97 Kč 0 Kč   36 Kč     zdarma     zdarma zdarma
Česká pošta - balík Na poštu  81 Kč 69 Kč  0 Kč   36 Kč     zdarma     zdarma zdarma
DPD Private (max.rozměr 175 cm) 108 Kč 108 Kč 0 Kč   36 Kč     zdarma     zdarma zdarma
DPD Pickup (max.rozměr 100 cm) 79 Kč 69 Kč 0Kč   36 Kč     zdarma     zdarma zdarma

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 

Platba předem (převodem)

Zvolíte-li platbu převodem, je nutné zadat mezibankovní příkaz. Vingo.cz má účet vedený u Komerční banky, č.ú. 115-2777260257/0100. Zboží zasíláme až po připsání dané částky na náš účet. Převod a připsání peněz na účet může trvat i několik dní. Jako variabilní symbol pro platbu převodem prosím použijte číslo objednávky. 

GoPay platební brána

GoPay platební brána umožňuje online platbu platební kartou nebo rychlý mezibankovní převod. Při zvolení platby pomocí GoPay se peníze připisují na náš účet během několika vteřin. Zboží pak posíláme ještě v den objednání, popř. druhý den. 

 Twisto

Kreditní účet, který zjednodušuje nakupování a platby. Nakupte dnes a zaplaťte až příští měsíc. Nechce se vám teď vyťukávat číslo karty? Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se vám zaplatit později? Brnkačka. Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po expedici zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte.

- Jedním kliknutím dokončíte objednávku.
- Doma balík otevřete a zaplatíte až za 14 dní.
- Platit můžete bankovním převodem, kartou online nebo hotově na kterékoliv poště nebo terminálu Sazka.

 

 

Česká pošta - balík DO RUKY

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Pokud vás balíček nezastihne doma, vyzvednete si ho na poště. 

Česká pošta - balík NA POŠTU

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete v rámci objednávky. Díky informační SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro vás bude zásilka připravena na poště.

DPD PRIVATE

DPD doručí vaši zásilku do 2. pracovního dne. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 175 cm, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotost je 50 kg. Každý balíček se Vám pokusí doručit 3x. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení. 

DPD PICKUP

DPD doručí zásilku do vámi vybraného výdejního místa v rámci objednávky. Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmonosti 20 kg, s povolenými rozměry: maximální povolená délka u nejdelší strany je 100 cm a obvodová délka nesmí přesahovat 250 cm (2x šířka + 2x výška + délka). Jedná se o menší balíčky, např. velikosti 60x45 cm, výšce 50cm. V sítí výdejních míst Pickup najdete přes 150 poboček a stále přibývají. Vyberte si tu, která bude vyhovovat právě vám. Díky informační SMS se ihned dozvíte, odkdy bude pro vás zásilka připravena na výdejním místě. Každý balíček je na výdejním místě uchováván až 7 kalendářních dní. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.