Doprava a platba

 

Při nákupu nad 1000 Kč je doprava v ČR ZDARMA.

  

Možnosti dopravy v ČR Cena dopravy Cena dopravy při nákupu nad 799 Kč

Cena dopravy při nákupu nad 1000 Kč

Platba dobírkou Platba přes GoPay Platba PŘEDEM převodem Platba pomocí Twisto
Česká pošta - balík Do ruky 97 Kč 97 Kč 0 Kč   36 Kč  zdarma zdarma zdarma
Česká pošta - balík Na poštu  81 Kč 69 Kč  0 Kč   36 Kč  zdarma zdarma zdarma
DPD Private (nejdelší strana max 175 cm) 108 Kč 108 Kč 0 Kč   36 Kč  zdarma zdarma zdarma
DPD Pickup (nejdelší strana max 100 cm) 79 Kč 69 Kč 0 Kč   36 Kč  zdarma zdarma zdarma
Zásilkovna (nejdelší strana max 70 cm, do  5 kg) 62 Kč 62 Kč 0 Kč   36 Kč  zdarma zdarma zdarma
PPL Private (nejdelší strana max 145 cm) 103 Kč 103 Kč 0 Kč 36 Kč zdarma zdarma zdarma

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 

Způsoby platby (platné pro ČR):

Platba předem (převodem)

Zvolíte-li platbu převodem, je nutné zadat mezibankovní příkaz. Vingo.cz má účet vedený u FIO banky, č.ú.  2401351505/2010. Zboží zasíláme až po připsání dané částky na náš účet. Převod a připsání peněz na účet může trvat i několik dní. Jako variabilní symbol pro platbu převodem prosím použijte číslo objednávky. 

GoPay platební brána

GoPay platební brána umožňuje online platbu platební kartou nebo rychlý mezibankovní převod. Vaše platební karta musí mít tento systém plateb povolený. Při zvolení platby pomocí GoPay se peníze připisují na náš účet během několika vteřin. Zboží pak posíláme ještě v den objednání, popř. druhý den. 

 Twisto

Kreditní účet, který zjednodušuje nakupování a platby. Nakupte dnes a zaplaťte až příští měsíc. Nechce se vám teď vyťukávat číslo karty? Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se vám zaplatit později? Brnkačka. Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po expedici zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte. Více na https://www.twisto.cz/

- Jedním kliknutím dokončíte objednávku.
- Doma balík otevřete a zaplatíte až za 14 dní.
- Platit můžete bankovním převodem, kartou online nebo hotově na kterékoliv poště nebo terminálu Sazka.

 

Možností dopravy (v rámci ČR):

Zakladni_dvoubarevna_varianta_RGB ČP Česká pošta - balík DO RUKY

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Pokud vás balíček nezastihne doma, vyzvednete si ho na poště. 

Zakladni_dvoubarevna_varianta_RGB ČP Česká pošta - balík NA POŠTU

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete v rámci objednávky. Díky informační SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro vás bude zásilka připravena na poště.

DPD_logo_redgrad_rgb DPD PRIVATE

DPD doručí vaši zásilku do 2. pracovního dne. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 175 cm, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotnost je 50 kg. Každý balíček se Vám pokusí doručit 3x. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení. 

DPD_logo_redgrad_rgb DPD PICKUP

DPD doručí zásilku do vámi vybraného výdejního místa v rámci objednávky. Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmonosti 20 kg, s povolenými rozměry: maximální povolená délka u nejdelší strany je 100 cm a obvodová délka nesmí přesahovat 250 cm (2x šířka + 2x výška + délka). Jedná se o menší balíčky, např. velikosti 60x45 cm, výšce 50cm. V sítí výdejních míst Pickup najdete přes 150 poboček a stále přibývají. Vyberte si tu, která bude vyhovovat právě vám. Díky informační SMS se ihned dozvíte, odkdy bude pro vás zásilka připravena na výdejním místě. Každý balíček je na výdejním místě uchováván až 7 kalendářních dní. 

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove ZÁSILKOVNA Z-POINT

Zásilkovna je služba, která využívá své Z-pointy pro doručení menších zásilek. V ČR je jich více než 1 400. Zásilka vám bude doručena do vámi vybraného výdejního místa v rámci objednávky. Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmonosti 5 kg, s povolenými rozměry: maximální délka jedné strany je 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm). Doručení obvykle trvá několik dní.

PPL

PPL doručuje zásilky od pondělí do soboty. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 145 cm, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotnost je 50 kg. V případě doručování delšího rozměru než je 145 cm bude účtován příplatek 70 Kč. V případě doručení s doplatkem prosím uvést do poznámky v objednávce, že s doplatkem souhlasíte. V opačném případě bude zaslána zásilka s Českou poštou. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení. V případě opakovaného nezastižení je balík uložen na nejbližší PPL ParcelShop, kde si zásilku můžete vyzvednout.

 

 

 

Možnosti dopravy v SR Cena dopravy  Cena dopravy při nákupu nad 40 € Platba dobírkou  Převodem
Zásilkovna - Z-point (nejdelší strana max. 120 cm) 4 € 1,99 € 1,5 € 0 €
Zásilkovna - Na adresu (nejdelší strana max. 70 cm) 7,9 € 3,9 € 1,5 € 0 €
DHL Slovensko - Na adresu (nejdelší strana max. 145 cm) 7,99 € 3,99 €  1,5 € 0 €
DPD PRIVATE (nejdelší strana max. 175 cm) 11,90 € 7,9 € 1,5 € 0 €

 

Možností dopravy na Slovensko:

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove ZÁSILKOVNA Z-POINT

Zásilkovna je služba, která využívá své Z-pointy pro doručení menších zásilek. V SR je jich více než 1 400. Zásilka vám bude doručena do vámi vybraného výdejního místa v rámci objednávky. Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmonosti 10 kg, s povolenými rozměry: maximální délka jedné strany je 120 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 150 cm (např. zásilka o rozměrech 60×50×40 cm). Doručení obvykle trvá několik dní.

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove ZÁSILKOVNA na adresu

Zásilkovna na adresu je služba, kdy kurýr doručí zásilku na zadanou adresu v rámci objednávky. Tato služba umožňuje zasílání menších zásilek s hmotností do 10 kg, s povolenými rozměry: maximální délka jedné strany je 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm). Doručení obvykle trvá několik dní.

DPD_logo_redgrad_rgb  DPD PRIVATE

DPD doručí vaši zásilku obvykle během 2 - 3 pracovních dní. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 175 cm, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotnost je 31,5 kg. Každý balíček se Vám pokusí doručit 3x. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení.

DHL Slovensko

PPL doručuje zásilky od pondělí do soboty. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 145 cm, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotnost je 50 kg. Při zasílání zásilek s nejdelší stranou nad 145 cm bude zaúčtován příplatek 70 Kč. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení. V případě opakovaného nezastižení je balík uložen na nejbližší PPL ParcelShop, kde si zásilku můžete vyzvednout.

Tento web používá soubory cookie potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací