Doprava a platba

Doručujeme v Česku i na Slovensku. 

Při nákupu nad 1 500 Kč je doprava v ČR ZDARMA.

  

Možnosti dopravy v ČR Cena dopravy

Cena dopravy při nákupu nad 1500 Kč

Platba dobírkou Platba přes GoPay Platba PŘEDEM převodem Platba pomocí Twisto
Česká pošta - balík Do ruky 99 0 Kč 49 Kč zdarma zdarma zdarma
Česká pošta - balík Na poštu 86 Kč 0 Kč  49 Kč  zdarma zdarma zdarma
Česká pošta - balík Do balíkovny (nejdelší strana max 65 cm, do 5 kg)  49 Kč 0 Kč  49 Kč  zdarma zdarma zdarma
Zásilkovna (nejdelší strana max 65 cm, do  5 kg) 67 Kč 0 Kč  49 Kč  zdarma zdarma zdarma
GLS 99 Kč 0 Kč 49 Kč zdarma zdarma zdarma
             

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. 

Způsoby platby (platné pro ČR):

Platba předem (převodem)

Zvolíte-li platbu převodem, je nutné zadat mezibankovní příkaz. Vingo.cz má účet vedený u FIO banky, č.ú.  2401351505/2010. Zboží zasíláme až po připsání dané částky na náš účet. Převod a připsání peněz na účet může trvat i několik dní. Jako variabilní symbol pro platbu převodem prosím použijte číslo objednávky. Pro platby ze Slovenska prosím použijte tento IBAN: CZ0320100000002301351516

Osobní odběr:

Zboží je možné vyzvednout v našem expedičním skladu ve Strakonicích, ulice Písecká 893, areál firmy Jihospol, budova 6, naproti benzinové pumpě.

 

GoPay platební brána

GoPay platební brána umožňuje online platbu platební kartou nebo rychlý mezibankovní převod. Vaše platební karta musí mít tento systém plateb povolený. Při zvolení platby pomocí GoPay se peníze připisují na náš účet během několika vteřin. Zboží pak posíláme ještě v den objednání, popř. druhý den. 

 Twisto

Kreditní účet, který zjednodušuje nakupování a platby. Nakupte dnes a zaplaťte až příští měsíc. Nechce se vám teď vyťukávat číslo karty? Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se vám zaplatit později? Brnkačka. Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po expedici zboží. Sami si pak vyberete, jak nákup zaplatíte. Více na https://www.twisto.cz/

- Jedním kliknutím dokončíte objednávku.
- Doma balík otevřete a zaplatíte až za 14 dní.
- Platit můžete bankovním převodem, kartou online nebo hotově na kterékoliv poště nebo terminálu Sazka.

 

Možností dopravy (v rámci ČR):

Zakladni_dvoubarevna_varianta_RGB ČP Česká pošta - balík DO RUKY

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. Pokud vás balíček nezastihne doma, vyzvednete si ho na poště. 

Zakladni_dvoubarevna_varianta_RGB ČP Česká pošta - balík NA POŠTU

Česká pošta doručí vaši zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete v rámci objednávky. Díky informační SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro vás bude zásilka připravena na poště.

Zakladni_dvoubarevna_varianta_RGB ČP Česká pošta - balík DO BALÍKOVNY

 Česká pošta doručí vaši zásilku obyvkle do 24 hodin na jednu z 220 výdejních míst po celé ČR, které si sami vyberete v rámci objednávky. Díky informační SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro vás bude zásilka připravena na poště. Maximální rozměry zásilky po zabalení jsou 70x50x50 cm. Pro vyzvednutí stačí pouze sdělit jméno kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba. Lze platit na místě hotově či kartou.

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove ZÁSILKOVNA Z-POINT

Zásilkovna je služba, která využívá své Z-pointy pro doručení menších zásilek. V ČR je jich více než 1 400. Zásilka vám bude doručena do vámi vybraného výdejního místa v rámci objednávky. Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmonosti 5 kg, s povolenými rozměry: maximální délka jedné strany je 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm). Doručení obvykle trvá několik dní.

GLS

GLS doručuje zásilky od pondělí pátku. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 200 cm po zabalení, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotnost je 30 kg. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení. 

 

 

 

Možnosti dopravy v SR Cena dopravy  Cena dopravy při nákupu nad 60 € Platba dobírkou  Převodem
Zásilkovna - Z-point (nejdelší strana max. 65 cm) 4 € 1,99 € 1,5 € 0 €
Zásilkovna - Na adresu (nejdelší strana max. 65 cm) 7,9 € 3,9 € 1,5 € 0 €
Intime 7,9 € 7,9 € 1,5 €  
GLS Slovensko - Na adresu (nejdelší strana max. 200 cm) 7,99 € 3,99 € 1,5 € 0 €

 

Možností dopravy na Slovensko:

 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove ZÁSILKOVNA Z-POINT

Zásilkovna je služba, která využívá své Z-pointy pro doručení menších zásilek. V SR je jich více než 1 400. Zásilka vám bude doručena do vámi vybraného výdejního místa v rámci objednávky. Na výdejní místa je možné posílat zásilky do hmonosti 10 kg, s povolenými rozměry: maximální délka jedné strany je 120 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 150 cm (např. zásilka o rozměrech 60×50×40 cm). Doručení obvykle trvá několik dní.

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove ZÁSILKOVNA na adresu

Zásilkovna na adresu je služba, kdy kurýr doručí zásilku na zadanou adresu v rámci objednávky. Tato služba umožňuje zasílání menších zásilek s hmotností do 10 kg, s povolenými rozměry: maximální délka jedné strany je 70 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm). Doručení obvykle trvá několik dní.

GLS Slovensko

GLS doručuje zásilky od pondělí pátku. Rozměry zásilek: maximální délka (nejdelší strana) je 200 cm, maximální obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm, maximální hmotnost je 31,5 kg. O termínu doručení budete informování SMSkou či e-mailem. V den doručení Vám kurýr upřesní hodinové rozmezí doručení. 

Tento web používá soubory cookie potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací