Kupujete větší dárek a nevíte, kam s ním? Stačí říct. Necháme si ho u sebe a doručíme před vánoci. Nejpozději však 15.12.2019.

O nás

Rozhodli jsme se dát plastu košem

 

Věříme totiž, že když máte doma alespoň kousek přírody, tak se tam líp žije.

Z čeho všeho může váš kousek přírody být?

Bambus

100 % obnovitelný materiál, který má podobně široké využití jako
dřevo. Roste ale zázračně rychle. Za den urazí až 3 metry.

Kdo jsme? Jedním slovem – VINGO. Jednou větou – sehraný tým, který dělá to, co ho baví.

Jsme na trhu sice noví, ale o to víc makáme na tom, aby za námi byla vidět dobře odvedená práce. A pro naši vysněnou práci právě teď doslova žijeme. Vždyť kdo by nemiloval příjemnou společnost materiálů, které přírodou doslova dýchají? Bytové a zahradní doplňky, nábytek i nejrůznější koše a košíky jsou příjemné na dotek, krásně voní a hlavně – jsou vyrobené lidskýma rukama. Proto je každý kus originál.

I když se tahle stránka jmenuje „O nás“, ve skutečnosti je naše práce od začátku do konce „O vás“.

Pečlivě pro vás totiž vybíráme jen takové kousky, které bychom si domů sami dali. Víme, kam sáhnout pro pěkné a kvalitní zboží a kterým dodavatelům můžeme věřit. Díky tomu u nás najdete nejen výrobky a materiály v Čechách už dlouho známé, ale také neokoukané unikátní kousky, které v jiných e-shopech a kamenných prodejnách těžko najdete.

foto na web2-min

Tento web používá soubory cookie potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací