Houpací křesla

 

Tak dlouho člověk hledá pohodlné místo, až najde proutěné houpací křeslo!

Co vás napadne jako první, když se řekne "houpací křeslo"? Nás jednoznačně pohodlí, příjemné večery a relaxace třeba při čtení dobré knihy. Proutí můžete důvěřovat. Je to spolehlivý a pevný materiál, stejně jako třeba ratan. Unese bez problémů tedy i rostlého dospělého muže. Proutí je ale zároveň měkké a poddajné, a tak k sezení jako stvořené.

A pokud se říkáte, že houpání pro vás není to pravé, podívejte se na klasická proutěná křesla. Ta si rozumí nejen s obývákem, ale třeba i s terasou, balkónem nebo vstupní halou.

 
3369
5400133695400

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

   
 • Velké ratanové houpací křeslo hnědé Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (4 ks)
  V létě na terase i v zimě u krbu se můžete příjemně pohupovat a užívat si svou chvilku klidu a odpočinku. Relaxace v houpacím křesle je prostě skvělá.

  5 399 Kč
     
 • vejce mamboa Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR)
  Vytvořte si doma koutek, kde budete rádi odpočívat a relaxovat. Barevné závěsné křeslo je pohodlné a útulné. A díky veselým barvám oblíbené i v pokojíčcích.
  4 999 Kč (–6 %)
  od 4 719 Kč
 • vejce zebra Doprava zdarma
  Momentálně nedostupné
  Místo pro lenošení, odpočinek, čtení knihy i útočiště, když chcete být chvíli sami. Houpání není jen pro děti. Závěsné ratanové křeslo si zamiluje každý.
  4 999 Kč (–6 %)
  od 4 719 Kč
 •  
 • vejce brown toast 1 Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR)
  Houpání není jen pro děti. Zavěšené křeslo je skvělé místo pro lenošení i odpočinek, o které budete doma bojovat :-). Užijte si své chvilky volna a klidu.
  5 399 Kč (–8 %)
  od 4 961 Kč
 • Velké ratanové houpací křeslo v barvě bílé kávy Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (2 ks)
  Pohodlné křeslo pro odpočinek i příjemné místo na čtení knihy. Je pevné, bytelné a sloužit bude dlouhá léta. Houpání je pro každého, tak si to užijte.

  4 999 Kč
     
 • Velké ratanové houpací křeslo Vingo hnědé Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (4 ks)
  Hlava opřená o vysoké opěradlo, nohy pohodlně položené na ratanovém oblouku, který i usnadňuje vstávání, lehké pohupování. To je relax, který si zamilujete.

  4 999 Kč
     
 •  
 • Velké ratanové houpací křeslo v medových tónech Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (3 ks)
  Pohodlné sezení, opřená hlava i nohy. Oblouk pod nohama usnadňuje vstávání. Relaxace a zábava pro malé i velké. A navíc se snadno udržuje.

  4 999 Kč
     
 • Velké ratanové houpací křeslo s šedo hnědým žíháním Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (8 ks)
  Designový kousek nábytku pro vaše pohodlí. Křeslo se snadno udržuje, unese až 120 kg. Relaxace a pohupování, které si zamilují děti, rodiče i prarodiče.
  4 999 Kč (–7 %)
  4 659 Kč
     
 • Velké ratanové houpací křeslo Vingo světle hnědé Doprava zdarma
  Poslední kousky skladem (2 ks)
  Hlava je opřená a nohy odpočívají na oblouku, který i usnadňuje vstávání. Pohodlí a relaxace pro všechny. Křeslo se navíc snadno udržuje a unese až 120 kg.

  4 999 Kč
     
 •  
 • vejce apricot Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (3 ks)
  Pohodní, relaxace i útulné místečko. Ratanová houpačka je prostorná a má oko pro zavěšení. Houpání není jen pro děti, vždyť má i antistresové účinky.

  od 4 999 Kč
 • Závěsné ratanové křeslo Vingo medové - pohled zepředu Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (1 ks)
  Útulné místo pro relaxaci i pohodlné čtení knihy. Houpání má antistresové účinky, je skvělé i pro dospělé. Křeslo je prostorné a má oko na zavěšení.

  od 4 999 Kč
 • Závěsné ratanové křeslo v barvě bílé kávy Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (2 ks)
  Útulné místo pro relaxaci i čtení knihy. Houpačka má oko na zavěšení, snadno se udržuje, skvělá domů i pod pergolu. Houpání je fajn i pro dospělé.

  od 4 999 Kč
 •  
 • vejce kobo Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (2 ks)
  Odpočívání, relaxace i čtení knihy, to vše v útulné houpačce. Křeslo má oko na zavěšení, snadno se udržuje a je velmi prostorné. Skvělé domů i pod pergolu.

  od 5 399 Kč
 • Momentálně nedostupné
  Zvýšené opěradlo, dvoubarevný ozdobný výplet, snadná údržba i kvalitní zpracování dělá křeslo neodolatelným místem pro odpočinek a relaxaci.

  3 369 Kč
     
 • Velké ratanové houpací křeslo Vingo v zemitých odstínech Doprava zdarma
  Do 3 dnů u vás (v ČR i SR) (8 ks)
  Pohupování a relaxace venku i na zahradě. Hlava i nohy pohodlně opřené. Pevné křeslo se snadnou údržbou a dlouhou životností, v němž každý odpočívá rád.
  5 399 Kč (–7 %)
  4 999 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací