3 kroky pro zabydlení zahrady

zahlavi

 

Zima je pryč, ale zahrada se ne a ne začít tvářit útulně? Pomozte jí se probudit. Třemi jednoduchými krůčky.

Snímek obrazovky 2021-05-07 161737

Jste již jedním z našich 23 253 odběratelů newsletteru? Pokud ne, stačí pouze níže vložit vaši emailovou adresu a už vám nic neunikne.

 

 

oddelovnik

ikonka_1 

#1 DARUJTE ZAHRADĚ SVŮJ ČAS


Nemusíte tam být nutně celé dny v předklonu a v montérkách. Pokud zatím nemáte elán na zahradnické práce, zkuste si tam třeba jenom chodit pít kafíčko a vnímat ten kousek půdy pod nohama s opravdovou vděčností a radostí. Protože kam jde vaše pozornost, tam to roste.
ikonka_2

#2 NĚCO SI ZASAĎTE


Možná si říkáte, že zahradničení je věda, ale vlastně stačí do kousku země vysypat pár semínek :-). Právě teď to můžete zkusit se špenátem nebo rukolou. Případně s jakoukoliv předpěstovanou sazeničkou ze zahradnictví.
ikonka_3

#3 PUSŤTE TAM BARVY


Vezměte plechovku s momentálně oblíbenou barvou a štětec a vytvořte nějaký barevný akcent. Může to být červeně natřená stará lavička, puntíkaté zábradlí nebo třeba jakkoliv nabarvená židle či křesílko.

 

Vybrat židli, kterou si natřu

 

oddelovnik

 

ikonka_4 

Zaujalo nás


Čím dál více lidí do své zahrady neshání jen okrasné keře a fontánky, ale také slepice. Když si adoptujete některou v nouzi, budete mít nejen stovky domácích vajec ročně, ale také dobrý pocit.

 

Adoptovat slepici

 

oddelovnik

Vingo vybavení pro zahrady a balkony

 

nabidka_ploty

 

Prohlédnout ploty

 

 

Stylove_stineni

 

Prozkoumat stylové stínění

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení