Příborníky

 

Stylový příborník vonící přírodou. Škoda schovat ho v kuchyni do šuplíku!

Příborník využijete na servírování i uskladnění příborů. Může vám stát na lince, na polici či v regálu. Stačí si jen vybrat, jestli bude šedý, zelený nebo třeba pískový. Všechny příborníky jsou ručně pletené z přírodního provázku.

Máte doma příborník, který už patří do starého železa, nebo vaše lžičky, vidličky a nože na své místo teprve čekají v papírové krabici? Vyhněte se ukládání příborů do plastových pořadačů a vyberte si příborník, který se nebudete stydět přinést ani na slavnostně prostřený stůl. Na výběr máte hned z několika druhů přírodních materiálů. Všechny jsou kvalitní a dostatečně pevné. Nemusíte se bát do nich příbory ukládat. Všechny materiály byly šetrně zpracované, takže společně s vaší lžící do příborníku můžete schovat i lžičku pro nejmenšího člena rodiny.

A jestli vaše příbory dávají přednost vertikální poloze, vyberte jim příborník, do kterého je uložíte nastojato. Stojaté příborníky vystavené na lince si budou rozumět s dalšími proutěnými doplňky, jako jsou proutěné dózy, prostírání nebo další doplňky.

 
193
1941193194

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • 15459 pribornik sedy TL-41272/91
  Příborník šedý
  K odeslání ihned (3 ks)
  Šedý příborník pomůže uložit přehledně Vaše příbory.

  194 Kč
     
 • 15456 pribornik piskovy TL-41272/9
  Příborník pískový
  K odeslání ihned (2 ks)

  Příborník pískové barvy, který můžete využít k uložení příborů při zahradní oslavě, grilování či posezení s přáteli venku.


  194 Kč
     
 • 15450 pribornik zeleny TL-41272/3
  Příborník zelený
  K odeslání ihned (> 5 ks)
  Zelený příborník se 4 přihrádkami barevně rozjasní Vaši kuchyni či jídelnu.

  194 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací