Příborníky

 

Stylový příborník vonící přírodou. Škoda schovat ho v kuchyni do šuplíku!

Máte doma příborník, který už patří do starého železa, nebo vaše lžičky, vidličky a nože na své místo teprve čekají v papírové krabici? Vyhněte se ukládání příborů do plastových pořadačů a vyberte si příborník, který se nebudete stydět přinést ani na slavnostně prostřený stůl. Na výběr máte hned z několika druhů přírodních materiálů. Všechny jsou kvalitní a dostatečně pevné. Nemusíte se bát do nich příbory ukládat. Všechny materiály byly šetrně zpracované, takže společně s vaší lžící do příborníku můžete schovat i lžičku pro nejmenšího člena rodiny.

A jestli vaše příbory dávají přednost vertikální poloze, vyberte jim příborník, do kterého je uložíte nastojato. Stojaté příborníky vystavené na lince si budou rozumět s dalšími proutěnými doplňky, jako jsou proutěné dózy, prostírání nebo další doplňky.

 
80
194180194

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Do 3 dnů u vás
  Zelený příborník se 4 přihrádkami barevně rozjasní Vaši kuchyni či jídelnu.

  194 Kč
     
 • Do 3 dnů u vás
  Příborník pískové barvy, který můžete využít k uložení příborů při zahradní oslavě, grilování či posezení s přáteli venku.

  194 Kč
     
 • Do 3 dnů u vás
  Šedý příborník pomůže uložit přehledně Vaše příbory.

  194 Kč
     
 •  
 • Momentálně nedostupné
  Proutěný příborník pro ty, kteří dopřejí své kuchyni stylové kousky a rádi se obklopují přírodními materiály.

  80 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie potřebné pro fungování stránek, k analýze návštěvnosti a cílení reklam. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací