Polička fotbalový míč - bílá, 34 cm

Kód: MOL-PR1PNOEL
799 Kč / ks
Vyprodáno

Dětská polička, která by neměla chybět v pokoji žádného malého ani velkého fotbalového nadšence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaká je tato dětská polička?

  • Praktická dekorace: Polička s motivem fotbalu dodá neopakovatelné kouzlo pokojíčku budoucího fotbalisty. Díky svému vytříbenému tvaru a dokonalému vzhledu zůstane v jeho pokoji po dlouhou dobu. Přitahuje pohled a pozornost, kombinuje výhodu neobvyklé dekorace a funkční police
  • I pro nejmenší: Na rozdíl od skříní a komod lze poličku umístit tak, že na ni dítko dosáhne již od útlého věku. Popondavat výše ji pak můžete podle potřeby kdykoliv. Rozměry poličky jsou 27 x 13,8 cm a výška 48 cm.
  • Kvalitní a bezpečná: Vrchní deska poličky je vyrobena z odolné MDF desky o tloušťce 18 mm. Díky tomu pevná, odolná a může sloužit mnoho let. Tvar míče je vyřezán pomocí profesionální CNC frézky - nemá zuhelnatělé černé ani hrubé okraje. Kontury v kouli jsou hluboce frézované v materiálu a nelakované, díky tomu se časem neopotřebují.
  • Snadno se pod ní udržuje pořádek: Polička připevněná ke zdi je nejen nápaditá, ale zároveň i velmi praktická. Žádné nožičky, které by vám překážely při úklidu.
  • Vybere si každý: Vedle fotbalové poličky můžete zavěsit  obláčkový nástěnný věšák s poličkou a obláčkovou lampičku. Nebo byste raději poličky jiných tvarů? Co takhle nástěnná polička ve tvaru balerínky? A nebo nástěnná polička ve tvaru plameňáka?

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské poličky
barva: bílá
Materiál: MDF deska
rozměry (cm): 34x13,8, v. 34

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: