Dětská domečková knihovna - šedá, 130 cm

Kód: PBS-10450.02.151
ZDARMAZDARMA
1045002151 03 F
2 499 Kč / ks
Vyprodáno

S domečkovým nábytkem si děti užijí spoustu legrace. Dětská knihovna je skvělá na knížky i jako garáž pro autíčka, depo pro vláčky a domeček pro panenky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský pokoj je jedinečný prostor, kde si naše děti hrají, učí se a odpočívají. Citlivé a extrémně kreativní mysli se nejlépe daří v přátelském, teplém a pohodlném prostředí.

Jaká je tato dětská knihovna?

  • Pro děti: Díky své velikosti se knihovna hodí do pokojů starších dětí i do pokojíčků předškoláků. Je navržena s ohledem na potřeby našich nejmladších. Do třech prostorných polic se vejdou hračky, knihy i další vybavení dětského pokoje.
  • Do malého i velkého pokoje: Rozměry dětské knihovny jsou 62 x 30 cm a výšku 130 cm.
  • Kvalitní: Bílo-šedá knihovna pro děti je vyrobena z odolných, na okrajích zkosených desek. Děti se tedy nezraní o ostré hrany. Díky použití silné desky a vyztužení zadní stěny je knihovna velmi stabilní. Tento nábytek splňuje všechny požadované bezpečnostní standardy.
  • Vyrobena z:  Nábytková deska - laminovaná dřevotříska o tloušťce 18 mm. Desky mají ABS hrany v dekoru desky.
  • Výjimečná: Bílý nábytek se střechou je skvělou dekorací do dětského pokoje. Knihovna vypadá skvěle samostatně i v kombinaci s ostatním nábytkem z této kolekce. Teplé, jemné barvy vytvářejí dobrou náladu a dávají dítěti ty nejlepší podmínky pro rozvoj - učení, hraní a relaxaci. Forma knihovny jako domeček pro panenky dává obrovský prostor pro představivost - kusem nábytku může být obyčejná knihovna, nebo možná neobvyklý dům, zámek nebo garáž. Takto upravený prostor je zárukou šťastného dětství.

Náš tip

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské regály a knihovny
barva: bílá, šedá
Materiál: lamino
rozměry (cm): 62x30, v.130

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: