Bambusový žebřík - 150 x 50 cm

Kód: AT-1621
659 Kč / ks
K odeslání ihned (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Zavěste na něj dekorativní žárovky, závěsnou poličku s květinou a bude výjimečnou dekorací, díky praktickým příčkám ale také báječně poslouží na odkládání oblečení, plédů nebo třeba ručníků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaký je tento bambusový žebřík?

  • Praktický a využitelný mnoha způsoby: V ložnici nebo v šatně na odkládání oblečení, v kuchyni na utěrky, v koupelně na ručníky, v obýváku na odložení dek a na jakémkoliv jiném místě u vás doma jako dekorace. Snadno přenositelný, lehoučký, přesto stabilní.
  • Dekorativní a jedinečný: Bambusové doplňky se hodí do každého interiéru. Jsou jednoduché, ale přesto jedinečné. Zkuste si z bambusového žebříku vytvořit originální dekoraci, třeba zavěšením květin, dekorativních žárovek, poliček nebo přihrádek.

Proč si bambus zamilujete?

  • Zachraňuje půdu: Díky specifickému kořenovému systému dokáže bambus předejít erozím půdy, navíc ji obohacuje o spoustu živin.
  • Je skromný a nezatěžuje přírodu: Vyroste téměř ve všech klimatických podmínkách. Pro svůj růst nepotřebuje tolik vody, hnojiva a obejde se i bez různých chemických postřiků.
  • Roste jako z vody: Dokáže vyrůst až o 91 cm za pouhopouhý den! Díky tomu se dostal do Guinessovy knihy rekordů! Navíc se dá sklidit už po pěti letech od zasazení.
  • Snižuje uhlíkovou stopu jako žádná jiná rostlina: Hektar bambusu má schopnost pohltit až 12 tun oxidu uhličitého ročně. Během toho navíc vyfoukne o 35 % kyslíku více než stromy.
  • Všestranně využitelný: V domácnosti hravě nahradí od kuchyňského vybavení přes hygienické pomůcky až po nábytek. Bambus je také oblíbenou pochutinou a taktéž zaujímá široké využití při výrobě oblečení. Umí však nahradit i stavební materiál. Je lehký, levný a odolný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky do bytu a zahradní dekorace
barva: hnědá
Materiál: bambus
rozměry (cm): 150 x 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: