Bambusová miska

Kód: AXT-10029
299 Kč / ks
K odeslání ihned (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Krásná a originální dekorace z přírodního bambusu, vhodná také na odkládání různých drobností. Praktická a využitelná v celé domácnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaká je tato bambusová miska?

  • Praktická:Miska dobře poslouží k odložení různých drobností. Díky jejímu rozměru se jich do ní vejde nemálo! Je prostorná, pevná a stabilní.
  • Dekorativní:Díky svému nadčasovému designu a oblíbené kombinaci přírodního bambusu s vnější bílou barvou bude dělat parádu v jakémkoliv interiéru nebo třeba i venku na terase či v pergole.

Proč si bambus zamilujete?

  • Zachraňuje půdu: Díky specifickému kořenovému systému dokáže bambus předejít erozím půdy, navíc ji obohacuje o spoustu živin.
  • Je skromný a nezatěžuje přírodu: Vyroste téměř ve všech klimatických podmínkách. Pro svůj růst nepotřebuje tolik vody, hnojiva a obejde se i bez různých chemických postřiků.
  • Roste jako z vody: Dokáže vyrůst až o 1 metr za pouhopouhý den! Díky tomu se dostal do Guinessovy knihy rekordů! Navíc se dá sklidit už po pěti letech od zasazení.
  • Snižuje uhlíkovou stopu jako žádná jiná rostlina: Hektar bambusu má schopnost pohltit až 12 tun oxidu uhličitého ročně. Během toho navíc vyfoukne o 35 % kyslíku více než stromy.
  • Všestranně využitelný: V domácnosti hravě nahradí od kuchyňského vybavení přes hygienické pomůcky až po nábytek. Bambus je také oblíbenou pochutinou a taktéž zaujímá široké využití při výrobě oblečení. Umí však nahradit i stavební materiál. Je lehký, levný a odolný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Podnosy, misky, dózy a příborníky z přírodních materiálů
barva: bílá
Materiál: bambus
tvar: kulatý
rozměry (cm): průměr 30, výška 13

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: